Régional Jeunes 2022
Streaming
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
U15-55 3eme place
(PDF)
U15-34
(PDF)
U15-38
(PDF)
U15-42
(PDF)
U15-46
(PDF)
U15-50
(PDF)
U15-55
(PDF)
U15-60
(PDF)
U15-66
(PDF)
U15+66
(PDF)
U18-46
(PDF)
U18-50
(PDF)
U18-55
(PDF)
U18-60
(PDF)
U18-66
(PDF)
U18-73
(PDF)
U18-81
(PDF)
U18-90
(PDF)
U18+90
(PDF)
U21-60
(PDF)
U21-66
(PDF)
U21-73
(PDF)
U21-81
(PDF)
U21-90
(PDF)
U21-100
(PDF)
U21+100
(PDF)
Competitors
Name
Club
Category
Pos
AMIRKHAN ADZHAMATOV
J.C.DOJO LIEGEOIS
U18-50
3.
BEKHAN ADZHAMATOV
J.C.DOJO LIEGEOIS
U21-60
3.
THEO AGOSTINI
J.C.SAKURA BRAINE
U18-50
-
SULEMAN AHMED
ASBL J.C. DE JAMBES
U18+90
5.
RIDVAN AKHMEDOV
ROYAL CROSSING CLUB SCHAERBEEK
U21-66
3.
ELIAS AKON
A.M. ROYAL POSEIDON RYU
U15-55
5.
UGO ALBERT
J.C.SAMBREVILLE
U18-46
-
MAIJD ALSAFADI
J.C.UCHI-MATA FORRIERES
U18-81
-
MOHAMAD ALSAFADI
J.C.UCHI-MATA FORRIERES
U15-38
7.
MADAI ALVAN ARANCIBIA
A.M. ROYAL POSEIDON RYU
U21-73
3.
GUILLAUME ANTOINE
ROYAL J.C. VISETOIS
U18-73
2.
GOR ARAKELYAN
J.C. DEUX HAINE
U21-90
2.
NAJI ARROUD
A.M. ROYAL POSEIDON RYU
U15-55
5.
DENI ASKHABOV
JUDO NEUPRE WALLONIE
U18+90
3.
TIZIANO AZZALIN
JUDO TEAM HERMEE
U15-42
-
ARTHUR BAERT
J.C.DJOBAN METTET
U15-50
7.
MATIAS BALABAN
JUDO TOP NIVEAU - TOURNAI
U21-66
-
OZIAS BANYAMOLI
ASBL J.C. DE JAMBES
U18+90
2.
ROMMEL JUNIOR BAYIHA OTTO
ROYAL J.C. MONS - E.J.ASS.
U18-81
3.
MATHEO BEAUCHOT
J.C.SAMBREVILLE
U18-55
-
ALEXANDRE BECK
KGL JUDO UND JU-JITSU CLUB EUPEN
U18-81
5.
NICOLAS BELLET
ASBL J.C. DE JAMBES
U18-60
-
YOUCEF BELMELIANI
J.C.GRAND HORNU
U18-66
-
NICOLAS BELOTTE
J.C.VERLAINE
U15-50
5.
AMIR BENABDESSALEM
J.C. COLFONTAINE
U18+90
1.
MATTEO BENEUX
J.C. JUDO KODOKAN VALCA
U18-73
7.
ROMAIN BERGHMANS
J.C. JUDO RYU SPORTCITY
U18-55
-
NAEL BERHILI
J.C. LA CHENAIE
U15-50
-
NICOLOZ BLIADZE
KANO J.C.TOURNAISIEN
U18-81
-
TOM BLOMMAERT
JUDO TOP NIVEAU - TOURNAI
U18-60
3.
JONATHAN BOMBAERTS
J.C. JUDO RYU SPORTCITY
U21-73
7.
MATHIEU BOSENDORF
J.C.UCHI-MATA FORRIERES
U21-73
3.
RAYANE BOUABDALLAH
J.C.BUDO BRUXELLES
U21-66
-
MATYS BOUCHE
J.C.BUDO BRUXELLES
U18-50
7.
FABIEN BOUVIER
J.C.SAMBREVILLE
U15-55
-
JEREMY BOVY
J.C.BUSHIDO SAIVE
U18-66
-
AUGUSTIN BRANDI
ROYAL J.C.MONTAGNARD-CHARLEROI
U18-90
1.
MATTHIAS BRICHET
ROYAL INTER GEMBLOUX WAVRE
U18-55
-
ALEXANDRE BRISY
A.M. ROYAL POSEIDON RYU
U15-34
1.
ANTOINE BRUYERE
KANO J.C.TOURNAISIEN
U18-46
3.
NOE BUI QUOC
J.C.BUSHIDO SAIVE
U15-55
-
PIERR ISSA BUIJLE
ASBL J.C. DE JAMBES
U18-66
2.
LOUIS BUSTIN
JUDO TEAM HERMEE
U18-50
-
NAIL CAMIC
KGL JUDO UND JU-JITSU CLUB EUPEN
U15-60
-
ANTONIO CANISTRO
ROYAL J.C. MONS - E.J.ASS.
U15-55
-
TIZIO CAPUTO
J.C.SAMBREVILLE
U15-50
7.
CYRIL CARLAIRE
JUDO JU-JITSU DES FAGNES COUVIN
U15-42
-
JASON CARLIER
J.C. IPPON BRAINE
U21-60
5.
NICOLAS CARRASCO
J.C. TORI
U21-60
-
MELCHIOR CATFOLIS
JUDO TOP NIVEAU - TOURNAI
U15-60
2.
SAIF CHAKIR
JC IPPON LA LOUVIERE
U18-60
-
BILAL CHAOUNI
JUDO CLUB ST.GILLES
U21-60
-
THOMAS CHAPEL
J.C. LA CHENAIE
U18-73
-
WISSAM CHEMSSI
ROYAL JUDO CLUB DE JETTE
U15-50
-
CHARLES CLAUDE
J.C.BASTOGNE
U15-55
-
MATHYS CLEDJO
JUDO NEUPRE WALLONIE
U15+66
-
AARON CLEMENS
J.C. HERVE
U15-50
-
MATTEO COLLET CASSART
J.C. JUDO RYU SPORTCITY
U21-73
7.
FIRAT COPUR
JUDO GANSHOREN
U18-90
2.
JEREMY CORDIER
J.C. SAMBRE ET HEURE
U15-46
-
NICOLAS COUNET
SPRIMONT JUDO TEAM
U18-66
-
ARTHUR COUVREUR
J/JJ.CLUB ARLON
U15-34
7.
NICOLAS CRAWFORD
ROYAL J.C. STAVELOT
U18-55
5.
ACHILLE D HONT
JUDO TOP NIVEAU - TOURNAI
U15-50
3.
JULES DAELMAN
KANO J.C.TOURNAISIEN
U15-42
-
NAEL DAMANET
J.C. QUEVAUCAMPS LE BLE EN HERBE
U15+66
-
CEDRIC DAUCHAT
J.C.ZITA KYOTEI
U18-66
5.
EMILE DE BIE
J.C.GREZ-DOICEAU ASBL
U21-60
-
CYRIAC DE HERDT
J.C. LA CHENAIE
U18-60
-
EVAN DE RIDDER CARLIER
J.C.FLORENNES
U15-55
-
LUCAS DE SALLE
J.C.SAMBREVILLE
U15-46
-
BENJAMIN DEBRIGODE
J.C.NAMUROIS
U21-66
-
THIBAULT DEBRUYCKER
JUDO TOP NIVEAU - TOURNAI
U15-50
1.
ALESSANDRO DELPLANQUE
ROYAL J.C. MONS - E.J.ASS.
U18-66
1.
LUCA DEMARCHE
J.C.ZITA KYOTEI
U18-90
5.
NICOLAS DEMBIERMONT
JUDO TOP NIVEAU - TOURNAI
U21-66
-
MATHYS DEMESMAEKER
J.C. LA CHENAIE
U18-66
7.
MATTHIAS DEMILIE
ASBL J.C. DE JAMBES
U18-81
1.
CLEMENT DEMPTINNE
J.C.SAMBREVILLE
U18-81
-
ALESSIO DENITTO
ASBL SEISHIN J.C.
U15-50
5.
LEO DEPASSE
E.R.RANSARTOISE DE JUDO - S.BUGLI
U21-73
-
LOUNY DERAEDT
ROYAL J.C.KANIDO - HERSEAUX
U18-60
1.
ELLIOTT DESIDE
J.C.PLOMBIERES
U15-38
3.
AXEL DEWELF
JUDO NEUPRE WALLONIE
U15-50
-
NICOLAS DIERICKX
J.C.ANDRIMONT
U21-60
1.
ANIS DJABELKHEIR
ROYAL JUDO CLUB DE JETTE
U15-46
5.
ISMAEL DJIDJOGBE
J.C.UCHI-MATA FORRIERES
U15-46
-
MATT DOBBENI
J.C.WELLIN
U21-100
4.
MATHIS DOIGNIES
J.C.SAINT-DENIS
U18-55
-
LOUIS DONA
ROYAL J.C. STAVELOT
U15-46
-
AARON DONT
ROYAL J.C.KANIDO - HERSEAUX
U15-66
3.
JULES DORMONT
J.C.NAMUROIS
U15-38
-
ALEXIS DOYE
J.C.ZITA KYOTEI
U18-81
5.
MATHEO DRUGMAND
J.C. JUDO DES ECAUSSINNES
U18-66
-
ALEXANDRE DUFRAIGNE
J.C.BUDO BRUXELLES
U18-46
5.
JOS DUROISIN
J.C.VANICHE
U15-55
3.
JOS DUROISIN
J.C.VANICHE
U15-55 3eme place
1.
ADRIEN DUTILLOY
J.C. LA CHENAIE
U18-66
3.
TRISTAN DUYSENS
ROYAL INTER GEMBLOUX WAVRE
U15-38
-
AMSAR DZHAMALDINOV
ASBL J.C. DE JAMBES
U18-55
2.
OSMAN DZHAMALDINOV
ASBL J.C. DE JAMBES
U21-66
1.
DAIAN EDELKHANOV
J.C.ANDRIMONT
U21-66
-
DENI EDELKHANOV
J.C.ANDRIMONT
U18-73
-
UM KONY EFOUDEBE NKAMLA
ROYAL JUDO CLUB DE JETTE
U15-60
1.
BILAL EL KADERI
E.R.RANSARTOISE DE JUDO - S.BUGLI
U15-60
7.
BILAL EL MOUSSAOUI
J.C.ANDERLECHT
U15-42
7.
ILYAS EL OUAFRASI
ROYAL CROSSING CLUB SCHAERBEEK
U21-100
3.
JESSE EVEN
J.C. LA CHENAIE
U18-73
7.
MATHIEU EYSACKERS
SPRIMONT JUDO TEAM
U15-46
2.
MATHIEU FAUCON
J.C.IPPON SOIGNIES
U15-46
5.
NATHAN FAVREAU
J.C.NAMUROIS
U18-73
3.
YAKOUB FEKI
J.C. LA CHENAIE
U18-60
-
CLEMENT FONTAINE
ROYAL JUDO ERQUELINNES
U15+66
1.
ARTHUR FRANCOIS
ASBL J.C. DE JAMBES
U15-55
-
SEBASTIEN FRANCOIS
J.C.UCHI-MATA FORRIERES
U21-66
-
SAM FREDERIX
ASBL J.C. DE JAMBES
U15-42
3.
SALAVAT GABAYEV
ASBL J.C. DE JAMBES
U18-73
5.
YACINE GABAYEV
ASBL J.C. DE JAMBES
U15-46
1.
THEO GALAND
J.C. SAMBRE ET HEURE
U18-60
7.
MOUHAMMAD GAZALOEV
J.C.BASTOGNE
U21-73
1.
RAMZAN GAZALOEV
J.C.BASTOGNE
U21-81
3.
THEO GEDIK
ROYAL JUDO BUDO CLUB HERSTAL
U21+100
1.
THIMOTY GEDIK
ROYAL JUDO BUDO CLUB HERSTAL
U18-81
7.
EDGAR GENOT
J.C. CENTRE BRUGELETTOIS
U15+66
5.
AXEL GERARD
J.C. KODOKAN GAUMAIS
U18-66
-
THEO GHIOT
JUDO TEAM HERMEE
U15-66
2.
REMY GILBERT
ROYAL J.C. AISEAU PRESLES
U18+90
3.
AMAURY GILLES
J.C. ROYAL KODOKAN MARCHE
U15-46
7.
LOUIS GILSON
J.C.BASTOGNE
U18-55
3.
ANDREY GOBBO
J.C.SAMBREVILLE
U15-34
7.
VICTOR GODFRIND
J.C. LA CHENAIE
U18-81
2.
IGOR GOESSENS
J.C.SEN.NO.SEN - ANDENNE
U18-73
-
ARTION GOLUBICHENKO
J.C.SAMBREVILLE
U15-60
7.
ENZO GORDENNE
ROYAL J. C. PEPINSTER ET DA
U15-50
3.
CELIAN GREGOIR
J.C. LA CHENAIE
U18-55
-
ANTOINE GRIFFON
J.C.DOJO LIEGEOIS
U18-73
1.
AURELIEN GRIFFON
J.C.DOJO LIEGEOIS
U15-46
-
MAXENCE GRIFFON
J.C.DOJO LIEGEOIS
U18-50
5.
LUKA GRIGALASHVILI
JUDO CLUB ST.GILLES
U18-66
-
STANISLAS GRZYB
J.C.ANDRIMONT
U21-73
-
HICHEM GUENFOUD
ROYAL J.C.KANIDO - HERSEAUX
U18-55
1.
LOUIS GUILLERM
J.C.GREZ-DOICEAU ASBL
U18-55
3.
ARNO GUISSART
J.C. HERVE
U15-34
5.
NICOLAS GUZ
J.C. AUDERGHEM
U18-60
-
GABRIEL HAMELRIJCK
ROYAL INTER GEMBLOUX WAVRE
U18-46
1.
JULIEN HAMELRIJCK
ROYAL INTER GEMBLOUX WAVRE
U21-66
-
ELYAS HANSEN
J.C.SEN.NO.SEN - ANDENNE
U18-81
3.
ELIOTT HANSEZ
J.C. HERVE
U15-38
7.
ANTON HAUTAIN
J.C. JUDO KODOKAN VALCA
U21-90
5.
ALEXIS HEPAYAN
KANO J.C.TOURNAISIEN
U15-55
3.
ALEXIS HEPAYAN
KANO J.C.TOURNAISIEN
U15-55 3eme place
2.
NATHAN HERBILLON
J.C.DOJO LIEGEOIS
U18-55
7.
SAM HEYMANS
J.C.GREZ-DOICEAU ASBL
U15+66
3.
THEO HIRSOUX
ROYAL J.C. MONS - E.J.ASS.
U21-81
1.
NAEL HONOREZ
ROYAL J.C. MONS - E.J.ASS.
U18-46
2.
ABDELKARIM IMASSODANE
NEKO ANDERLECHT
U18-66
-
ABDELILAH JAHOUR
ROYAL J.C.KANIDO - HERSEAUX
U18-46
7.
NEAL JOB
J.C.BASTOGNE
U15-38
2.
YAEL JOB BOUCHET
J.C.BASTOGNE
U15-38
5.
JOSHUA JONCHKEERE
J.C.ROYAL ARDENNE-JUDO
U18-66
-
TOMAS JURCABA
J.C.BUSHIDO SAIVE
U15-42
7.
MUHAMMED KARAPINAR
J.C. DEUX HAINE
U21-73
-
NOAH KEMPEN
ROYAL CROSSING CLUB SCHAERBEEK
U21-100
1.
BASILE KERRINCKX
ASBL J.C. DE JAMBES
U15-60
3.
GASPAR KERRINCKX
ASBL J.C. DE JAMBES
U18-50
3.
AMINE KHADIRA BEN KADDOUR
J.C.BUDO BRUXELLES
U18-81
-
DANIEL DAVID KHUTSISHVILI
ROYAL J.C. VISETOIS
U18-60
-
PHILIPPE MICHEL KHUTSISHVILI
ROYAL J.C. VISETOIS
U21-66
5.
LUCA KOCHKIANI
KGL JUDO UND JU-JITSU CLUB EUPEN
U15-55
-
JAN KOKALJ
A.M. ROYAL POSEIDON RYU
U15-55
1.
NIKOLAI KONOPLYANYK
KANO J.C.TOURNAISIEN
U15+66
7.
FILIP KOTOWICZ
J.C. LA CHENAIE
U18-60
-
NASSIM KOUTOUBI
J.C.ANDERLECHT
U15-34
-
EGOR KRYSZCZAK
J.C. KODOKAN GAUMAIS
U15-42
5.
VLADISLAV KRYSZCZAK
J.C. KODOKAN GAUMAIS
U18-60
7.
RUSLAN KULBUZHEV
JUDO NEUPRE WALLONIE
U15-42
1.
ROMEO LAGRANGE
JUDO NEUPRE WALLONIE
U21-60
3.
YANIS LAMBORELLE MUATA
ASBL J.C. DE JAMBES
U15-60
3.
AURELIEN LAMBRECHTS
J.C.SAMBREVILLE
U18-50
5.
MATTHEW LAMBRECHTS
J.C. JUDO RYU SPORTCITY
U21-90
3.
THEO LAMBRECHTS
J.C.SAMBREVILLE
U15-42
-
ALEXANDRE LANGLET
J.C.REBECQ
U15-60
-
LUCA LAURIA
A.M. ROYAL POSEIDON RYU
U15-46
-
MATTHEO LAWSON
ROYAL CROSSING CLUB SCHAERBEEK
U18-73
5.
THOMAS LEBLANC
JUDO TEAM HERMEE
U21-73
2.
ROMAN LECLAIRE
JUDO TOP NIVEAU - TOURNAI
U18-46
5.
SIMON LECLERCQ
J.C.SEN.NO.SEN - ANDENNE
U21+100
3.
ROMAIN LEENKNECHT
ROYAL J.C.KANIDO - HERSEAUX
U15-42
-
NOA LEGROS
J.C.SAMBREVILLE
U15-66
3.
ELIOTT LEJEUNE
ROYAL J.C. VISETOIS
U18-90
3.
ROMAIN LELOUX
E.R.RANSARTOISE DE JUDO - S.BUGLI
U15-38
-
NATHAN LENAERTS
ROYAL J.C. MONS - E.J.ASS.
U18-50
1.
JULIEN LEROY
J.C.NAMUROIS
U15+66
7.
LOWEN LEROY
E.R.RANSARTOISE DE JUDO - S.BUGLI
U18-50
-
ANTOINE LIEGEOIS
ROYAL J.C. VISETOIS
U18-60
-
PHILEMON LORTHIOIS
J.C. KODOKAN GAUMAIS
U15-34
3.
AXEL LOSFELD
KANO J.C.TOURNAISIEN
U18-50
-
KEZIAH LOUIS
J.C.ROYAL ARDENNE-JUDO
U15-34
5.
BENJAMIN LUC
J.C.BASTOGNE
U21+100
2.
NOUR LUKA
ASBL SEISHIN J.C.
U15-46
-
QUENTIN LUMEN
J.C.ATHOIS
U21-81
3.
UGO MACCHIA
J.C. DEUX HAINE
U15-38
-
COLIN MALEVE
J.C.WELLIN
U18-73
-
ESTEBAN MARCHAL
ASBL J.C. DE JAMBES
U18-60
5.
MALIK MARZOUGUI
J.C.REBECQ
U15-46
7.
MYLAN MASY
ROYAL J.C. AISEAU PRESLES
U18-73
3.
GREGORY MAZURENKO
J.C.GREZ-DOICEAU ASBL
U21-90
5.
ALEXANDRE MERCIER
ROYAL JUDO ERQUELINNES
U18-66
-
MOHAMED SALAH MERIKI
J.C.FRAMERIES
U18-60
-
EXAUCEE MIALA
J.C. IPPON BRAINE
U21-81
5.
YANIS MICHOT
J.C. KODOKAN GAUMAIS
U15-42
-
PAUL MIGNON
J.C.SAINT-DENIS
U15-46
-
MATHIEU MINY
SPRIMONT JUDO TEAM
U15-55
7.
IBRAHIM MIR
J.C.SEN.NO.SEN - ANDENNE
U21-81
5.
LUCA MIRISOLA
J.C.REBECQ
U18-46
7.
GORAN MOCCI
J.C.ANDRIMONT
U21-90
1.
CHARLY MOEREMANS
J.C. LA CHENAIE
U15-55
-
NATHAN MORREALE
J.C.DOJO LIEGEOIS
U18-55
-
ALIM MUKHAMEDOV
ROYAL J.C. MONS - E.J.ASS.
U21-66
3.
MOUHAMED AMINE N CAOURI HARROUCH
J.C. LE TREFLE N° 1
U15-38
1.
TOM NAGY
SPRIMONT JUDO TEAM
U18-46
3.
ROMAIN NEKKEBROECK
JUDO JU-JITSU DES FAGNES COUVIN
U15-42
-
THIMOUR NEPOMNIASHTIY
J.C.GRAND HORNU
U15-50
2.
PHUC BINH NGUYEN
ROYAL J.C. MONS - E.J.ASS.
U15-55
2.
ALEXIS NOEL
J.C.BASTOGNE
U18-55
-
AODREN OTCHOUMOU
E.R.RANSARTOISE DE JUDO - S.BUGLI
U18+90
5.
IMRANE OUADDAA
J.C. LE TREFLE N° 1
U15-38
5.
ALEXYS PANNEELS
J.C.SOMBREFFE
U21-60
-
ALEXI PATINIOTIS
J.C. SAMBRE ET HEURE
U18-55
-
MAXIME PAUL
J.C. JUDO RYU SPORTCITY
U21-73
5.
DIEGO PELLET
J.C. AUDERGHEM
U15-46
3.
ANTOINE PEROGLIO CARUS
J.C. IPPON BRAINE
U18-81
7.
ADAM PHILLIPS
J.C.PLOMBIERES
U21-66
7.
MAXENCE PHILLIPS
J.C.PLOMBIERES
U18-66
-
LUCAS PIRLOT
KANO J.C.TOURNAISIEN
U21-73
5.
MAXIME PONTIC
ROYAL J.C.BEYNOIS
U15+66
-
HUGO QUERTINMONT
ROYAL JUDO ERQUELINNES
U15-34
3.
CYRIL QUINET
J.C.UCHI-MATA FORRIERES
U21-66
2.
IMRAN RAHOU
J.C. LA CHENAIE
U18-46
-
ERIC RAICK
ROYAL J.C. VISETOIS
U21-100
2.
LENI RAQUET
KANO J.C.TOURNAISIEN
U21-60
2.
ELLIOTT RAYMOND
ROYAL INTER GEMBLOUX WAVRE
U18-50
7.
GABRIEL REBMANN
ROYAL J.C. VISETOIS
U18-60
-
ALEXANDRE REMY
J.C.SALM
U15-60
-
MOMMED TAHA RHARIB
ASBL J.C. DE JAMBES
U18-55
5.
CHRISTOPHE ROBERT
ASBL J.C. DE JAMBES
U18-60
-
MARTIN ROYEN
J.C.ATHOIS
U18-55
-
ELIAS SABA
J.C.SAMBREVILLE
U18-60
-
SALI SALIHI
ASBL J.C. DE JAMBES
U18-46
-
LORENZO SARZI
J.C. KODOKAN GAUMAIS
U15-60
-
FILIPPO SCARANTINO
AMICAL J.C. LA LOUVIERE
U18-73
-
FRANCOIS SCHEMBRI
J.C.LINCENT
U15+66
2.
ANTOINE SCHOUTENDE
JUDO TEAM HERMEE
U15-38
-
GORAN SCHROUBEN
J.C.SALM
U15-66
7.
ROMAIN SCHUIND
J.C.WELLIN
U15+66
-
AXEL SERVAIS
J.C.FLORENNES
U18-66
-
NOAH SILVERSMET
JUDO TEAM HERMEE
U15-42
3.
NATHAN SOHET
JUDO NEUPRE WALLONIE
U15-50
-
OMAR SOUADJI
ROYAL J.C.KANIDO - HERSEAUX
U21-60
5.
REMI SOUDANT
J.C.VANICHE
U15-60
5.
AYMANE SOUISSI
ROYAL CROSSING CLUB SCHAERBEEK
U21-60
7.
ILYAS SOUISSI
ROYAL CROSSING CLUB SCHAERBEEK
U15-66
5.
SIMON STASSART
JUDO NEUPRE WALLONIE
U18-50
2.
ADRIEN STREIGNARD
J.C.LOUVIEROIS
U18-60
-
TOM SWINEN
ROYAL J.C .KODOKAN SPADOIS
U18-73
-
ALEXANDER SZULC
J.C.BUDO BRUXELLES
U18-90
5.
JULIEN CAMILLE TACK
J.C. CENTRE BRUGELETTOIS
U18-81
-
ELIAS TAHANI
ROYAL INTER GEMBLOUX WAVRE
U15-46
3.
RUBEN TAROYAN
KGL JUDO UND JU-JITSU CLUB EUPEN
U18-73
-
AYMERIC TATON
J.C. LA CHENAIE
U18-60
5.
BASILE TATON
J.C. LA CHENAIE
U15-34
2.
JULIEN THIRY
J.C.ROYAL ARDENNE-JUDO
U21-73
-
ANTOINE THOMAS
JUDO JU-JITSU DES FAGNES COUVIN
U15-55
-
LOKMAN TURKOZ
J.C. LE TREFLE N° 1
U15-42
2.
ROBIN TUSSET
JUDO NEUPRE WALLONIE
U15+66
-
EMILE VAN BOKSTAL
J.C.BINCHE
U15+66
5.
ANTOINE VAN DER PERRE
ROYAL J.C.KANIDO - HERSEAUX
U21-90
3.
JOACKIM VAN HOECKE
JUDO TOP NIVEAU - TOURNAI
U15-38
3.
MATTHEO VAN HOECKE
JUDO TOP NIVEAU - TOURNAI
U21-66
5.
MATEO VAN LEENDERT
J.C.PLOMBIERES
U18-66
3.
LOIC VAN OVERSTRAETEN
ROYAL J.C. MONS - E.J.ASS.
U18-55
-
EVAN VANDEN BERGHE
J.C.SAMBREVILLE
U18-60
2.
TIM VANDEPUT
J.C. LA CHENAIE
U18-60
3.
LOUKA VANDERKIMPEN
KANO J.C.TOURNAISIEN
U18-66
7.
LOIC VANKERKEM
J.C. LA CHENAIE
U21-66
-
CALVIN VASTARELLA
J.C.UCHI-MATA FORRIERES
U15-42
-
SAM VEKEMANS
ROYAL J.C. MONS - E.J.ASS.
U15-60
5.
GAUTHIER VEREECKEN
J.C.DJOBAN METTET
U21-81
7.
LOU VERITER
J.C. KODOKAN GAUMAIS
U15-66
5.
CYRIL VERPOORT
J.C. QUEVAUCAMPS LE BLE EN HER
U15-46
-
ERWAN VERSTRAETE
J.C.BUSHIDO SAIVE
U21-90
7.
MARKUS VERSTRAETEN
ROYAL J.C.LE SAULE-KAKEMONO
U15-55
7.
THEO VERWILGHEN
E.R.RANSARTOISE DE JUDO - S.BUGLI
U15-66
-
GUILLAUME VILZ
ROYAL J.C. STAVELOT
U18-60
-
RAPHAEL VOLPIN
JC IPPON LA LOUVIERE
U15+66
3.
LOUAN VRELLA
ROYAL JUDO CLUB DE JETTE
U18-90
3.
THIBAULT WAMBEKE
J.C. CENTRE BRUGELETTOIS
U21-60
7.
ROMAIN WATTIAUX
J.C.IPPON SOIGNIES
U18-81
-
ARCHIBALD WISCHOOFF
J.C. AUDERGHEM
U18-55
7.
PIERRICK WISLET
ROYAL J.C .KODOKAN SPADOIS
U15-66
1.
ADLAN YAKHIEV
ROYAL J.C.STOCKEM
U15-42
5.
ALVAR YLIRUUSI
J.C. JUDO RYU SPORTCITY
U18-66
5.
TEO YLIRUUSI
J.C. JUDO RYU SPORTCITY
U21-81
2.
NASSIM ZARHANE
AMICAL J.C. LA LOUVIERE
U15-66
7.
SAMI ZARHANE
AMICAL J.C. LA LOUVIERE
U18-73
-
SULEYMAN ZHARASHUEV
J.C.FRAMERIES
U15-50
-
ZAURBEK ZUBAYRAEV
J.C. JUDO KODOKAN VALCA
U21-66
7.